Hakkımızda

Seckin Soğutma - Olefeni Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Seçkin Soğutma Olefini fuji electiric markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'daki yetkili satış ve servis merkezidir. Haftanın 7 günü uzman teknik servis ekibi, güler yüzlü personeli  ile hizmet vermektedir. Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine iletebilirsiniz. Seçkin Soğutma uygun fiyatcazip ödeme seçenekleri vekapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır.       Seçkin Soğutma Servisini verdiği tüm montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.  

Klimalar ile yaşamınızı değiştirin

Değişen iklim koşulları  nedeniyle dünyamız sürekli ısınmaktadır. Özellikle uzun süren aşırı sıcaklık yaşam gücümüzü azaltır. Kendimizi yorgun ve halsiz hissetmemize neden olur. Geceleri ise uyku problemi ile karşı karşıya kalırız. Bu sorunun çözümü için klima en ideal cihazdır.  

Daha Sağlıklı Yasam Ortamı için 
En son teknoloji sayesinde size yüksek soğutma kapasitesine sahip klimalar sunar. Klima soğutma işlemini yaparken bir yandan da, havadaki nemi ortadan kaldırır bu sayede sizin daha rahat bir ortamda yaşamınızı sağlar. İdeal ortam, ortalama 22ºC’lik bir sıcaklık ve ortalama %50’lik bagil nem oranıdır. Bu ortama olefini de ‘RAHAT YASAM ALANI’ diyoruz, yani vücut ve ruhun en iyi performans gösterdiği ortam. Evinizde sıcaklık ve bağıl nem oranı bu seviyede olunca kendinizi daha rahat ve daha dinç hissediyorsunuz. Ayrıca sağlıklı bir iç iklimi için havanın temiz olması da son derece önemlidir. Havanın temiz olması herkes için gereklidir ama özellikle nefes darlığı, saman nezlesi veya alerjisi olan kişiler için çok daha fazla önemlidir. Bu nedenle olefini Markalı klimalarımızda, 3M™ ?tresi, aktif karbon filtresi ile ekran filtresinden oluşan benzersiz bir filtre paketi vardır.

Seçkin Soğutma Servis & Bakım & Montaj

Seçkin Soğutma Yetkili Servis, İstanbul genelinde  montaj bakım arıza satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Haftanın 7 günü uzman servis personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Seçkin Soğutma yaptığı teknik servis, montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.   

 

“A' dan Z' ye Servis “ 

 

Nedir “A' dan Z' ye Servis “ ? 

A' dan Z' ye servis, firmamız ile çalıştığınız zaman, servis konusunda başka bir firmaya ihtiyaç duymazsınız demektir.

Örneğin klimanız için ayrı firma soğutma sisteminiz için ayrı firma  çağırmanıza gerek yok artık SEÇKİN SOĞUTMA olarak tecrübeli kadromuzla size tek firma olarak hizmet veriyoruz. Bu olay hem zaman hem de nakit kaybınızı engellemektedir